MÜŞTERİ HİZMETLERİ
+90 312 385 45 88
Turkish English
 • Ankara Panel Gergi Tavan Sİstemleri

  Ankara Panel Gergi Tavan Sİstemleri

 • Ankara Panel Gergi Tavan Sistemleri

  Ankara Panel Gergi Tavan Sistemleri

 • Ankara Panel Asma Tavan Sistemleri

  Ankara Panel Asma Tavan Sistemleri

 • Ankara Panel Asma Tavan Sistemleri

  Ankara Panel Asma Tavan Sistemleri

Sofit

Kayayünü\'nün eşsiz akustik, %100 nem dayanımı ve A1 sınıfı yangın dayanımıözelliklerini koruyarak ofis, showroom, okul ve hastaneler için ekonomik çözümler sunar.

Akustik
Ses absorpsiyon bilgileri ISO 354 normlarina göre ölçülmüstür. Ses Akustigi özellikleri alpha p, alpha w ve ISO Class ISO 11654’e göredir. Noise Reduction Coefficient (NRC) (Gürültü Seviyesini Indirme Katsayisi) ASTM C423 ‘e göre ölçülmüstür.
 
Yangın Performansı
Genel:
Boxer 1000 °C üzeri sicakliklarda 120 dakika erimeden dayanabilen 100% saf kaya yününden üretilmistir.
Yangın reaksiyonu:
Avrupa Birligi BS EN 13501-1 normlarina göre EuroClass A1 Sinifidir.
 
Nem Direnci ve Yapısal Dayanım
Rockfon Paneller 100% nem direncine sahiptir. Bu yüzden oratamdaki nemin Rockfon paneller üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Paneller 0 ve 40 derece sicakliklar arasinda montaji yapilabilir. Iklimlendirme gerektirmez. Rockfon Paneller ara sira isitilan ya da isitilmayan odalarda dahi üstün özelliklerini korur. Bununla birlikte en iyi uygulama yogunlasma risklerini önlemek için önlemlerin alinmasidir.
Rockfon panelleri agirlikli olarak BS EN 13964 normlarina class 1/C/0N olarak siniflandirilmistir.Bununla birlikte bazi paneller class 2/C/0N’ dir.
 
Işık Yansıtması
DIN 5036 standartlari bölüm 3’e göre 87% ışık yansıtma değerine sahiptir.
 
Demontaj
Rockfon A ve E Kenar Paneller demonte edilebilir.
 
Hijyen
Kayayünü inorganik bir malzemedir. Inorganik yapisindan dolayi Mantar ve bakteriler içerisinde yasayamaz. Bu sebeple de mantar ve bakterilerin sebep olacagi çürümelere maruz kalmaz ve küf olusumuna izin vermez. Bu sayede daha temiz ve saglikli iç mekânlar saglar.
 • Sofit