MÜŞTERİ HİZMETLERİ
+90 312 385 45 88
Turkish English
 • Ankara Panel Gergi Tavan Sİstemleri

  Ankara Panel Gergi Tavan Sİstemleri

 • Ankara Panel Gergi Tavan Sistemleri

  Ankara Panel Gergi Tavan Sistemleri

 • Ankara Panel Asma Tavan Sistemleri

  Ankara Panel Asma Tavan Sistemleri

 • Ankara Panel Asma Tavan Sistemleri

  Ankara Panel Asma Tavan Sistemleri

benzer ürünler

Renolit

Renolit, lider yüksek kalite plastik PVC film/membran üreticilerinden biridir. Tüm dünyada teknik uzmanlık, modern tasarım ve güvenilir servis ve müşteri odaklı hizmetleriyle bilinmektedir.

65 yıldır kalite ve yenilik standartlarını belirleyen öncü ve bağımsız bir aile şirketi olan Renolit, bugün 4500’den fazla çalışanı ve 30’dan fazla üretim tesisi ve satış ağıyla hizmet vermektedir.

Renolit termoplastik filmleri mobilya, yapı malzemeleri yanı sıra dekoratif yüzeylerle elektronik ürünlerde, çatı yalıtımı, altyapı imalatı ve yüzme havuzlarında kullanılmaktadır. Renolit ayrıca, medikal uygulamalarda, yapı ve otomotiv sektöründe kullanılan geri dönüşümlü kompozit panel üretiminde kullanılan film ve tüpler üretmektedir.

Renolit membranları, ofis yönetim ekipmanlarında, otomobillerin iç tasarımında, grafik dizayn ve etiket baskı sektöründe kendi kendine yapışabilen ürünlerde anahtar materyal olarak kullanılmaktadır.

Tavan ve duvarlarda sınırsız tasarım seçeneği sunan dekoratif streç gergi tavanların ana unsuru olan pvc membranlar Alman Renolit tarafından üretilmektedir. Stil sahibi ve çekici yaşam ve ofis alanları, antreler, toplantı odaları ve tavanlar için Renolit pvc membranları çok önemli bir tasarım ürünü olarak ortaya çıkmaktadır.
 • Renolit